Naujienos

Rokiškio lopšelis-darželis „Nykštukas”
Rokiškio lopšelis-darželis „Nykštukas”Bir 3, 2022 @ 10:05
Draugystė ir pasakos ❤️💚
Rokiškio lopšelis-darželis „Nykštukas”
Rokiškio lopšelis-darželis „Nykštukas”Geg 31, 2022 @ 14:14
🐝 Priešmokyklinio ugdymo ,,Bitučių" grupės koncertas draugams ir tėveliams ,,Mes jau užaugom" 🤗 🐝Gero skrydžio į mokyklą 🐝
Rokiškio lopšelis-darželis „Nykštukas”
Rokiškio lopšelis-darželis „Nykštukas”Geg 28, 2022 @ 7:41
Šią savaitę mes:
🦋ieškojom lobio, žaidėm, tyrinėjom vabalus, linksminomės, rūšiavom.
🐝 piešėme, aplikavome kolektyvinį darbelį ,,Vabaliukai pievelėje", ieškojome gėlių ir žolių karalystėje paslaptingo lobio, sportavome, dainavome, iš spalvoto smėliuko kūrėme paveikslą ,,Bitutė", dalyvavome madų šou iš antrinių žaliavų pagamintais rūbeliai.
🐱Mažom rankytėm rinkom šiukšles ir jas rūšiavom, lobio ieškojom ir jį suradom, draugo gimtadienį šventėm, piešėm ir šokom.
🐰 tvarkėme darželio aplinką ir rūšiavome, eksperimentavome, vaidinome tėveliams, svečiavomės Laibgalių darželyje ir dalyvavome madų šou.
🐞rūšiavom šiukšlės, užkoncervavom pavasarį, ieškojom lobių, spalvinom knygeles ir aktyviai dalyvavom madų šou
🐻dalyvavome ekologiniame projekte ,,Gamta - mūsų namai". Daug laiko leidome lauke: žaidėme, ieškojome vabaliukų, stebėjome gamtą, padėjome tvarkytis.
Rokiškio lopšelis-darželis „Nykštukas”
Rokiškio lopšelis-darželis „Nykštukas”Geg 24, 2022 @ 13:05
Svečiuose Rokiškio Rudolfo Lymano Muzikos Mokykla smuiko pasaka mūsų kieme.
Rokiškio lopšelis-darželis „Nykštukas”
Rokiškio lopšelis-darželis „Nykštukas”Geg 20, 2022 @ 11:55
🐰 Šią savaitę mes mokėmės rūšiuoti, rinkome darželio kieme "Murzės" išmėtytas šiukšles, iš antrinių žaliavų sukūrėme stalo žaidimą, tyrinėjome ir ieškojome pievų gyventojų, kūrėme vabaliukų namus, eksperimentavome grupėje ir kupole. Savo daržiuke sodinome agurkus ir moliūgus.
🐱 Tyrinėjom žolyčių ir vabaliukų karalystę, o po to ją piešėm, aplankėme net miesto aikštę, pasodinom Kačiukų darže česnakus...
🐝 Šią savaitę mes tyrinėjome vabaliukų pasaulį, stebėjome juos, lyginom, ieškojom panašumų ir skirtumų. Sodinome gėlytes, sėjome žirnius, atidarėme laboratoriją, kartu žaidėme, sportavome, draugavome.
🐞Šią savaitę sėjom žirnius, domėjomės atliekų rūšiavimu, šiukšlių žala gamtai ir gyvūnams, tapėme paveikslą, gaminome vabaliukus, eksperimentavome su augalais.
🦋 Šią savaitę ieškojom sliekų ir vabaliukų, keliavome, klausėme daktarės patarimų ir mokėmės prižiūrėti dantukus.
🐻 Kūrėme kolektyvinį paveikslą iš geltonų gėlių lauke, ieškojom vabaliukų, kirmėlyčių. Svečiuose sulaukėme teatrines kirmėlytės, su kuria smagiai žaidėme 😉
Rokiškio lopšelis-darželis „Nykštukas”
Rokiškio lopšelis-darželis „Nykštukas”Geg 19, 2022 @ 7:04
Kad mankštintis ne tik sveika, bet ir linksma, buvo galima įsitikinti L. Šepkos parke surengtoje „Mankštos fiestoje 2022“. Priešmokyklinukų muzikinį rytmetį jud...